« Ožujak 2024 »

ČESTITKE POVODOM DANA ŠKOLE
Autor: Ante Češljar, 4. 6. 2018.

Povodom proslave 150. obljetnice prosvjetnog djelovanja u Studencima i Dana škole primili smo nekoliko čestitki.

Poštovani gospodine Ravnatelju,

primio sam ovih dana Vašu pozivnicu kojom ste me pozvali da sudjelujem na svečanosti kojom ce se obiljeziti 150. obljetnica postojanja i prosvjetnog djelovanja naše Osnovne škole STUDENCI. Nažalost, zbog mojih brojnih obveza nisam u mogucnosti doći sudjelovati na tomu, svima nama koji smo svoje najljepše dane djetinjstva proveli u đačkim klupama naše Osnovne škole, dragom i važnom slavlju. Ovim putem Vama, poštovani gospodine Ravnatelju, a preko Vas svemu osoblju naše Škole, bivšem i sadašnjem, svim đacima, bivšim i sadašnjim, te svima uzvanicima i svima nazočnima, šaljem svoje najsrdanije pozdrave i čestitke. S najiskrenijom željom da naša draga Osnovna škola Studenci u kojoj su mnogi od nas ušli u svijet učenja i temeljnih znanja, i tu dragu baštinu ponijeli sa sobom u život i u svijet, te ju ponosno nosimo sobom gdje god da smo, i dalje, u budućnosti,  nastavi jednako plodno i uspješno djelovati, kako je to činila i u proteklih svojih 150 godina.

S poštovanjem i srdačnim pozdravima, Vaš Prof. dr. sc. Marko Trogrlic

Poštovani ravnatelju,

zbog prethodno utvrđenih obveza nisam u mogućnosti sudjelovati na proslavi 150. obljetnice vaše Škole.

Koristim prigodu Vama i svim radnicima Škole čestitati značajan trenutak u povijesti vašeg djelovanja.

Samo posebni ljudi mogu donijeti osmjeh u živote drugih osoba, a učitelji to rade svakog dana usprkos svim poteškoćama .

Želim Vam još mnogo djelotvornih, rezultatima i postignućima ispunjenih godina na radost i sreću vaših polaznika i svih ljudi kojima je Škola nadahnuće za ljepa sjećanja.

S poštovanjem,

Vlade Matas, prof.

viši savjetnik za ravnatelje

predstojnik Podružnice Split

Agencija za odgoj i obrazovanje

Poštovane kolege! Dragi prijatelji!

Dan koji obilježavate, Dan škole i 150 godina školstva u Studencima, dan je ponosa i dan radosti!

Koliko li samo tuge i veselja, koliko ponosa i uspomena, koliko odlazaka i povrataka, koliko dječjeg smijeha stane u stoljeće i pol!?

Koliko učeničke brige i učiteljske skrbi i ljubavi pamti studenačka kamena ljepotica, stopljena s kamenom vječnošću!

Čestitam današnji dan učenicima, roditeljima, bivšim i sadašnjim učiteljima, ravnatelju i svim djelatnicima kao i svim Studenčanima!

S poštovanjem

Zdenka Ljubičić

Učenicima, učiteljima i svim djelatnicima, sretan Dan škole žele djelatnici Ureda državne uprave-Ispostava Imotski.

Miroslav Budimir