Naš Erasmus+ KA2 projekt IF I WERE A TEACHER

Naša škola početkom ove kalendarske godine prijavila se na natječaje za Erasmus+ KA2 projekte. U sedmom mjesecu dobili smo odgovor da je odobren projektni prijedlog  i financijska potpora  u okviru Poziva na dostavu projektnih prijedloga za 2019. g. za program Erasmus+ – Ključna aktivnost 2: Školska partnerstva (KA229) za područje odgoja i općeg obrazovanja. Za provođenje projekta pod nazivom If I were a teacher, školi je odobrena financijska potpora u iznosu od 27.091,00 EUR, a projekt će trajati dvije godine. Koordinatorica projekta za našu školu je Monika Kujundžić.

U našoj školi projektni tim čini 6 učitelja i to Monika Kujundžić - koordinatorica te ostali članovi tima Jelena Kujundžić, Ivana Udiljak, Zvonimira Olujić, Ante Češljar i Matija Madunić. U projektu sudjeluju im ostali učitelji, ali i učenici od 5. do 8. razreda. Učenici će kroz brojne projektne aktivnosti promatrati aktivnosti učitelj, njihov utjecaj na učenike u prenošenju znanja i vještina te će i sami stvarati i kreirati školske sate. Sudjelovat će i u aktivnostima upoznavanja, izrade loga, prezentiranja svoje baštine te aktivnostima evaluacije. Uz online zadatke učenici će imati priliku putovati u četiri zemlje: Rumunjsku, Tursku i Španjolsku te u svoju školu i svoj dom primiti učenika iz neke od zemalja partnera.

objavio: Ante Češljar   datum: 2. 10. 2019.

« Prosinac 2020 »

Vremeplov

Učenici

Učitelji
 • MZO
 • AZOO
 • STRUČNI SKUPOVI

Razvrstavate li sav otpad?